Jděme za touhami svého srdce!

Tenhle rok jsem oproti rokům předchozím obletěla svět. A několikrát. To všechno, co mi letos život naservíroval, se svou intenzitou rovnalo v součtu mým předchozích deseti letům.

A začalo to tak nenápadně. V lednu mi jedna známá řekla, že si nastavila, že už bude dělat jen takovou práci, která ji naplňuje. Mmm, to bych chtěla stejně, řekla jsem si.

V únoru jsem narazila na projekt Podnikání z pláže. Když jsem si poslechla webinář k tomuto projektu, energie, která se ve mně probudila, málem vykopla dveře od bytu. Věděla jsem, že tohle je cesta, na kterou jsem čekala. Věta, na kterou jsem čekala.

Jdi a udělej první krok. Kudy vést ten další se ukáže.

A tak jsem ještě ve čtvrt na 3 ráno psala Stáni Mrázkové, ať mě do svého programu dodatečně zařadí. A ona to udělala.

Díky tomuto projektu jsem se vrátila ke své největší vášni. Ke psaní. Pár měsíců po vstupu do programu jsem vystavila své první faktury za svoji tvorbu. Bylo a stále pro mě je neskutečné, že moje psaní dává někomu takový smysl, že za něj platí. Stále se učím přijmout tento dar.

Psaní akcelerovalo můj osobní rozvoj. Díky myšlenkám, které jsem začala přenášet na papír, začalo moje já z původního chaosu, co chci, dostávat řád, dokázala jsem vidět svět jinak.

Vnější svět se stal odrazem mého vnitřního světa. Několikrát jsem zůstala stát s otevřenou pusou při zjištění, jak dokážu ohýbat realitu, jak se začnou chovat lidi kolem mě, když jsem ve svém plné ženskosti, v lásce. Dalo mi to takovou vnitřní sílu!

A protože přes bolest dokážu růst nejrychleji, přišlo mi do života pár hodně těžkých chvil. Včetně těch pro ženu nejhorších jako jsou ztráty nenarozených dětí a hroucení partnerského i přátelských vztahů. Tyto krachy mě přivedly k myšlenkám novým, někdy až extrémním, aby mi vzápětí ukázaly, že je to vlastně ještě úplně jinak, což mě přivedlo k další pevnosti a zjištění, kdo jsem vlastně já.

Na podzim jsem přišla o svou první práci snů. Díky své urputnosti, díky své potřebě dokázat sobě i ostatním, že za něco stojím. Byla to další ztráta, kterou jsem nesla dlouho těžce.

Prožila jsem si otřesy ve všech důležitých životních oblastech. V lásce, práci, ve svém milovaném tvoření.

Dřela jsem jako kůň, aby byl můj život naplněný, šťastný. Pro mě i pro ostatní. A teď na konci roku přicházejí výsledky.

Vím, po jakých vztazích toužím.

Vidím, kudy vede má nová pracovní cesta.

Cítím, že už nechci tolik dřít. Že už si zasloužím být šťastná. Tady a teď. Hned. Už nechci nic čistit. Už nechci absolvovat žádné učební programy. A někdo tam nahoře to vidí a slyší.

A posílá mi velkou sílu v mé ženskosti, která rozsvěcuje. Posílá mi slzy vděčnosti za to, kde dnes jsem oproti tomu, kde jsem stála před rokem. A v posledních dnech mi poslal tolik vášně do života, že akceleroval mé touhy po hojnosti tak, že vím, že mi je rok 2017 přinese.

Tolik touhy totiž nemůže být nevyslyšeno.

Protože já si jejich vyplnění zasloužím. Když se totiž plní, plní se i životy lidí okolo mě. To je ten obrovský přesah pro svět.

Štěstí je nakažlivé. Sundejme si všichni v novém roce ty roušky přijatého osudu, které nosíme na obličeji a nechme se nakazit. Jděme tam, kde se cítíme šťastní. Dělejme to, co nás oživuje, byť je to jen na chvíli, byť nám to občas nepřipadá správné, byť máme pocit, že tím můžeme ublížit.

Jděme za touhami svého srdce. Tam čeká náš vysněný život.

S láskou Lucie

 

Lucie Cieslarová
První krůčky k vědomému tvoření života jsem udělala už v dětství. Dnes se snažím inspirovat lidi k tomu, že změna je možná. Věnuji se svým dvěma dětem, osobnímu rozvoji a online podnikání. Jsem autorkou ebooku Z otrávené ženské zářící ženou , ve kterém uvádím rady a konkrétní cvičení pro zlepšení života. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře
  • 3×2 uvědomění, která vám změní vztah s partnerem, dětmi i sebou samotnou
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky