Objednávka ebooku  

 

Z otrávené ženské zářící ženou

 

29 tipů a snadno praktikovatelných cvičení pro změnu přístupu k životu

  • 29 konkrétních rad:
    Jak zlepšíte své vztahy, jak dosáhnete vytyčených cílů, jak si najdete koníčka, kterým se můžete i živit, jak překonáte svůj strach, lépe porozumíte situacím, které se vám dějí, naučíte se si do života přivolat to, po čem toužíte.
  • 21 podrobných cvičení, abyste mohli uvedené rady uvést do praxe.
  • 14 životních příběhů, které vás inspirují a na konkrétních případech vám ukáží, jak věci opravdu fungují.
  • Pracovní listy v hodnotě 199 Kč jako BONUS ZDARMA.
  • Techniku Jak zvládat silné emoce v hodnotě 199 Kč jako BONUS ZDARMA.

E-book je hodně inspirativní. Lucie píše o změnách, které ve svém životě provedla a které jí fungovaly, všechny tipy ukazuje na příkladech ze života. Žádná suchá teorie. Úžasné je, že to jsou všechno jednoduché změny, které můžeme snadno provést, a náš život a naše vztahy to výrazně ovlivní k lepšímu. Něco jsem znala a plně souhlasím, některé věci pro mě byly novinky. Jako otrávená ženská, která se sebou potřebuje hned něco udělat, je jdu zavést do praxe a těším se, jak budu zářit taky.

Petra Čačkováodborná asistentka VŠ

Milá Lucko, od 1. stránky jsem měla pocit, že čtu o sobě. Vyčerpaná z práce, doma stále puštěná televize, otrávenost, věčná únava, podceňování se. Nyní zdravotní potíže, lékaři navrhují radikální operaci, deprese. Z mého psychického stavu mne vytrhl až tvůj e-book. Škoda, že jsem neměla možnost ho číst už před lety. Při čtení se mnou jednotlivé rady rezonovaly, stále jsem si říkala : ano, to je ono. Všechny tipy jsou okamžitě realizovatelné a já jsem ihned začala. Přínosné jsou i uvedené příběhy, ve kterých se každý může poznat, nebo podle nich podstatu uvedeného tipu snáze pochopit. E-book doporučuji všem ženám, které jsou se svojí stávající situací nespokojené a cítí, že potřebují změnu. Já jsem už díky e-booku změny dělat začala a Lucce za to moc děkuji.

Marcela Švadlenkováekonomka, vyznavačka zdravého životního stylu

Tvůj eBook se mi moc líbí. Nejdřív jsem si říkala, že to bude hlavně pro maminy na mateřské. Přišlo mi to tak. Ale teď, když nad tím přemýšlím, tak ani nevím, kde jsem to vzala. Kniha je hodně inspirativní. Je tam spousty rad a mouder, které nám mohou pomoci při řešení různých problémů. Líbí se mi, jak ukazuješ vše rovnou v praxi na svém příkladu. Knihu doporučuji všem, kteří chtějí změnit svůj život. Je to dobrý start pro jiný úhel pohledu na život i pro jeho nastartování směrem, který nám bude víc vyhovovat. 🙂

Lenka Bicencováwww.magicflowers.cz

Potřebujete se na něco zeptat? 

Napište mi na lucie@luciecieslarova.cz.

Tyto stránky jsou tu pro vás, tak neváhejte a napište.